C-Smart 500×500mm outdoor LED-scherm
Pixelafstand:
P3.91
Afmeting:
500×500 mm (module)
Kenmerken:
Geïntegreerde modulestructuur
Flexibele frame-installatie
Onderhoud aan voor- & achterzijde
Voorraad in Nederlands warehouse
Vergelijk P2.6, P2.97, P3.91 en P4.81 verhuur-LED-schermen voor Europese evenementen op toepassing, prestaties, kastgewicht en hijsvereisten.
Vergelijk verhuur-LED-schermen met het daadwerkelijke evenement: de dichtstbijzijnde kijker en content, zaalverlichting, productiecamera-instellingen, de volledige opgehangen last en de omgang met cabinets. De producttabel hieronder houdt de gepubliceerde modelreferenties bij elkaar, terwijl de beslissingsstappen laten zien wat je moet bevestigen voor een huur of fleet-aankoop. Controleer de exacte configuratie, actuele beschikbaarheid en vereiste documentatie voordat je tekent.
Je kunt dit binnen enkele minuten aanpassen aan jouw locatie met de LED-schermkiezer voor Europa: kies je dichtstbijzijnde kijker, selecteer het formaat en vergelijk productreferenties.
Het kiezen van de juiste LED-schermconfiguratie beïnvloedt direct de evenementkwaliteit, hijskosten en de betrouwbaarheid van het verhuurmateriaal op lange termijn. Een verkeerde pixel pitch vermindert de beeldkwaliteit in omgevingen waar dichtbij wordt gekeken. Een onnodig zware kast verhoogt de complexiteit van het hijsen en de inzettijd van de crew bij elke opbouw.
Deze vergelijkingsgids voor verhuur-LED-schermen onderzoekt de specificaties die de keuze van een verhuur-LED-scherm voor Europese evenementen bepalen: pixel pitch en kijkafstand, helderheid, verversingssnelheid, kastgewicht en beschikbaarheid van Europese voorraad. De productvoorbeelden die door de gids heen worden gebruikt, zijn de verhuurplatforms die momenteel op de Chipshow EU-site staan.
Vijf controles helpen bij het vergelijken van verhuur-LED-schermen: pitch en native pixels voor de content, output onder zaalverlichting, cameraprestaties, de volledige rigging-last en de omgang met cabinets. Test de voorgestelde combinatie tegen het evenement in plaats van één hoofdspecificatie als goedkeuring te beschouwen.
De gebruiksduur is belangrijk: een eenmalige gala, een tour door meerdere steden en een fleet die elk weekend opnieuw wordt ingezet vragen om verschillende plannen voor handling, transport en reservedelen. Bevestig welke componenten na opbouw van de muur kunnen worden onderhouden, wie compatibele reservedelen heeft en wat de leveringsvoorwaarden voor de evenementdata zijn.
De onderstaande tabel koppelt de vijf vergelijkingscontroles aan de secties waarin elk wordt behandeld in deze gids.
| Vergelijkingscontrole | Wat het bepaalt | Behandeld in |
| Configuratie (pixel pitch, helderheid, verversingssnelheid) | Beeldkwaliteit tegenover kijkafstand, locatieverlichting en cameraplan | Secties Pitch, Helderheid en Verversingssnelheid |
| Installatiemethode (kastformaat, curve, sloten) | Opbouwsnelheid en groepsgrootte bij elke inzet | Sectie Kastformaat & sluitsysteem |
| Schaal van het evenement (publieksgrootte, locatiegrootte) | Acceptabele pitch- en helderheidsklasse | Waar worden verhuur-LED-schermen gebruikt |
| Gebruiksduur (eenmalig evenement, tour, verhuurvloot) | Gewichtsruimte, transport en planning van reserveonderdelen | Sectie Gewicht, stap 4 |
| Onderhoudsvoorwaarden (service toegang, voorraad) | Reparatiesnelheid en doorlooptijd voor vervanging | Service toegang, Europese voorraadrijen |
Pixel pitch is de afstand tussen aangrenzende pixelcentra, gemeten in millimeters. Beschouw een pitch-tot-afstand-regel als een eerste vergelijkingshulpmiddel en bekijk daarna de werkelijke content vanaf de dichtstbijzijnde stoel en camerapositie. Gebruik een P3,91-naar-4 m-shortcut niet als gegarandeerde minimale kijkafstand.
De regel werkt als eerste filter, en het type content verschuift de drempel in de praktijk. Volledig bewegende video verdraagt kijken van dichterbij dan tekstrijke slides of gedetailleerde productvisuals, en een camera die wordt ingezoomd voor een close-up legt de pixelstructuur sneller bloot dan een breed publieksschot ooit zal doen.
Voor hetzelfde muuroppervlak verhoogt een fijnere pitch het aantal native pixels. Vergelijk leveranciersoffertes voor dezelfde apparatuur en serviceomvang en beslis dan of de extra pixels de daadwerkelijke dia's, video of camerabeelden verbeteren.
Kastgewicht bepaalt de manuren en de hijsbelasting. Gewicht per m² stuurt twee kostenlijnen aan die bij elke inzet terugkomen: de manuren die een opbouw kost en de belasting die het hijsmateriaal moet dragen.
De draagkracht van trussen varieert per systeem, overspanning en configuratie, dus de totale belasting per vierkante meter, inclusief kasten, controllerhardware en bekabeling, moet worden gecontroleerd tegen de belastingstabellen van de specifieke truss die wordt gebruikt. Kastgewicht wordt in detail behandeld in de gewichtssectie hieronder.
Helderheid bepaalt hoe het beeld standhoudt onder de verlichting van de locatie. Piekhelderheid (nits) meet de maximale lichtopbrengst van het scherm. Het cijfer dat op locatie belangrijk is, is de balans tussen schermopbrengst en omgevingslicht: hetzelfde scherm dat duidelijk leesbaar is in een dim conferentiecentrum, valt weg onder podiumlicht of middagzon.
Verhuurwerk krijgt dit probleem in zijn moeilijkste vorm te zien, omdat elk evenement een andere locatie en een ander lichtplan meebrengt, dus de helderheidsklasse van het paneel moet de helderste omstandigheid dekken die het zal tegenkomen.
Gebruik de modeltabel hieronder om de vermelde binnen- en buitenconfiguraties te vergelijken. Vraag om de gedateerde datasheet voor de pitch en cabinetmaat die wordt geoffreerd; de gepubliceerde piekwaarde is een startreferentie, maar zichtbaarheid in de zaal en gedimde beeldkwaliteit moeten nog worden beoordeeld.
Binnen een klasse moet het piekcijfer worden gelezen naast hoe het paneel zich gedraagt bij dimmen, omdat een evenementdag loopt van donkere repetitie tot heldere showomstandigheden, en een scherm dat de beeldkwaliteit ver onder zijn piek goed vasthoudt, is eenvoudiger te specificeren tegen onbekende locaties dan een scherm dat alleen op maximale opbrengst is afgestemd.
Vergelijk het voorgestelde scherm onder de zaalverlichting. De volgende checklist benoemt de testomstandigheden; deze stelt geen universele minimale helderheid vast voor elke boeking.
| Omgeving | Wat je in de zaal moet beoordelen |
| Dim conferentieruimte / indoorpodium | Leesbaarheid en gedimde beeldkwaliteit met de geplande content |
| Heldere binnenlocatie / tv-studio | De werkelijke toneelverlichting, camera-exposure en vereiste contrast |
| Buitendag / festivalpodium | Daglichtrichting, evenementtijden en de geoffreerde buitenconfiguratie |
| Direct zonlicht / buitenreclamebord | Directe zonsoostelling, leesbaarheid van content en limieten voor helderheidsregeling |
Verversingssnelheid beschermt het beeld zodra een camera op het scherm is gericht. Een camerasluiter bemonstert het scherm met vaste tussenpozen, en wanneer de schermverversing niet in lijn is met de sluiter, vangen sommige frames de LED's midden in de scan en verschijnen horizontale banden.
Voor camerawerk bevestig je de voorgestelde paneel-, processor- en receiving-card-instellingen met de productiecamera, lens, sluiter, framerate en helderheidsinstellingen.
Wanneer het publiek de wand direct bekijkt en het evenement niet op camera komt, zakt de verversingssnelheid op de prioriteitenlijst achter pitch en helderheid.
Kastformaat bepaalt wat de opbouw kost aan crew en tijd. Kastformaat & sluitsysteem bepalen de opbouwsnelheid en de vlootlogica. Verhuur-LED-schermen worden samengesteld uit modulaire kasten, en de twee formaten die worden gebruikt op de platforms die in deze gids worden vergeleken, zijn 500×500 mm en 500×1.000 mm.
Voor een uitgewerkte lay-out met cabinets van 500×500 mm en 500×1.000 mm dekt het grotere cabinet tweemaal het oppervlak en zijn er half zoveel cabinets nodig voor hetzelfde rechthoekige muuroppervlak. Vergelijk aansluitingen, hijsen, handling en compatibiliteit van reservedelen voordat je aanneemt dat het grotere formaat sneller bouwt.
Curvemogelijkheid varieert per platform, en het beschikbare bereik in de line-up die in deze gids wordt vergeleken, loopt van -10° tot +15°, wat de licht gebogen podiumontwerpen dekt die gangbaar zijn bij tentoonstellingen en awardshows.
Service toegang hoort ook in de vergelijking: panelen die zowel vanaf de voor- als achterkant kunnen worden onderhouden, kunnen aan beide zijden van een afgewerkte wand worden onderhouden, een praktisch punt waar de backstage-ruimte achter het scherm smal is. Welk platform welke toegangsroutes biedt, moet op de productpagina's worden bevestigd.
Verhuur-LED-schermen bedienen een breed scala aan toepassingen in de Europese evenementenindustrie, elk met eigen technische eisen.
De onderstaande tabel vat de specificatieprioriteiten per evenementtype samen.
| Type evenement | Helderheidsklasse | Prioriteitsspecificaties |
| Bedrijfsevenement | Binnen 600–800 nits | Verversingssnelheid, pixeldichtheid |
| Beurs & tentoonstelling | Indoor klasse | Halverlichting opbrengst, opbouwsnelheid, curvebereik |
| Concert & muziekfestival | Buiten 4.000–4.500 nits | Weerbescherming, kastgewicht, opbouwsnelheid |
| Sportevenement & stadion | Buiten 4.000–4.500 nits | Daglichtopbrengst, weerbescherming |
| Eredienst & kerk | Indoor klasse | Verversingssnelheid voor livestream, eenvoudige processing |
| Bruiloft & privé-evenement | Binnen fijne pitch | Hanteringsgewicht, opbouwsnelheid |
Bedrijfsevenement
Productlanceringen, jaarlijkse algemene vergaderingen en branche-awardceremonies behoren tot de meest voorkomende verhuur-LED-toepassingen in de Europese bedrijfssector. Schermen staan dicht bij het publiek en worden vastgelegd door broadcastcamera's, dus verversingssnelheid en pixeldichtheid krijgen prioriteit boven maximale helderheid, en de indoorhelderheidsklasse dekt de gecontroleerde verlichting van een conferentielocatie. Voor bedrijfspodia op korte afstand dekken de indoor fijn-pitch configuraties die in deze gids worden vergeleken, pitches van P1.9 tot P3.9.

Beurs & tentoonstelling
Voor beurzen beoordeel je halverlichting, contentdetail, bouwtoegang en de voorgestelde curve-lay-out. Controleer de documentatie en terreincondities die de locatie vraagt voor de exacte panelen en het supportsysteem.

Concert & muziekfestival
De dominante grootschalige verhuurtoepassing. Grootschalige upstage-videowalls, IMAG-zijkschermen en podiumvloerpanelen vormen de visuele infrastructuur van moderne live muziekproducties. De bepalende specificaties zijn de buiten-specificaties: helderheid in de buitenklasse voor daglicht en podiumlicht, de beschermingsgraad tegen weer, kastgewicht op het hijsmateriaal, en opbouwsnelheid, omdat festivalwisselingen in het Europese zomerseizoen in uren worden gemeten.

Sportevenement & stadion
Scorebordinstallaties, perimeter-LED-reclame en sfeerdisplays in stadions. Kijkafstanden zijn groot, wat de pitch-eis versoepelt, en de specificatielast verschuift naar daglichtopbrengst en weerbestendigheid: de outdoorconfiguraties die in deze gids worden vergeleken, publiceren 4.000–4.500 nits, met IP65-bescherming aan de voorzijde vermeld op twee van de drie platforms.

Eredienst & kerk
Gebedshuizen in heel Europa nemen LED-wanden in gebruik voor songtekstweergave, preek-IMAG en meeslepend podiumontwerp. Waar de dienst wordt livestreamed, voegt verversingssnelheid zich bij pitch bovenaan de specificatielijst, en de bediening valt vaak toe aan vrijwillige technische teams, dus panelen die eenvoudig op te zetten en te verwerken zijn, wegen zwaarder dan hoofdspecificaties.

Bruiloft & privé-evenement
Voor bruiloften en privé-evenementen vergelijk je handling, opbouw- en afbreekwerk naast kijkafstand en content. Een fijnere pitch kan nuttig zijn op korte afstand, maar cabinetgewicht alleen bepaalt niet de winstgevendheid.

Het begrijpen van de beoogde toepassing vernauwt de specificatievereisten voordat een vergelijking begint. Meer over verhuur-LED-toepassingen en implementaties vind je in onze verhuur-LED-displayoplossingen meer informatie.
De stap van P2.97 naar P2.6 is kleiner dan veel verhuurders verwachten, maar brengt een meetbaar prijsverschil met zich mee. Wanneer levert de investering waarde op?
Kies P2.6 wanneer:
Kies P2.97 wanneer:
Kies tussen P2,6 en P2,97 door de dichtstbijzijnde vereiste publieks- en camerabeelden te testen en de volledige offertes te vergelijken. Geen van beide pitches is een universeel fleet-optimum of een garantie voor een broadcastresultaat.
P3.91 en P4.81 worden breed gebruikt op de Europese podiumverhuurmarkt. Beide configuraties zijn ontworpen voor duurzaamheid, kostenefficiëntie en snelle inzet op schaal.
P3,91: Vergelijk deze optie voor binnen- of buitenevenementen waar de geplande content leesbaar blijft vanaf de dichtstbijzijnde kijker. Controleer de exacte configuratie in de producttabel en bekijk een preview met het werkelijke zit- en cameraplan.
Een upstage-muur van bijvoorbeeld 12 m × 4 m en publieksposities van 5 m tot 40 m beschrijven een testbrief, geen gegarandeerd beeldkwaliteitsresultaat. Bekijk een preview van de voorgestelde pixelmap, kleinste tekst en camerashots over dat kijkbereik.
P4,81: Neem deze optie mee in de offertevergelijking voor grotere podia en langere kijkafstanden. Test de vereiste content en vergelijk het gemeten vermogen en de volledige prijs van de werkelijke configuratie; een lagere pixeldichtheid alleen levert geen thermische of kostenbesparing op.
Aanvullende opmerking: als het scherm op korte afstand kan worden gebruikt (IMAG-confidence monitors, backstage artiestenrelais), houd dan een kleine voorraad P2.97- of P3.91-panelen aan als aanvulling.
Pitchbeschikbaarheid, helderheid en beschermingsgraden voor de configuraties die in deze gids worden vergeleken, staan in de vergelijkingstabel hierboven.
De onderstaande tabel vergelijkt de drie verhuur-LED-platforms die momenteel op Chipshow EU staan, op de specificaties die belangrijk zijn voor Europese evenementopbouw.
| Specificatie | C-Shine Plus | C-Rock Outdoor | C-LITE-U |
|---|---|---|---|
| Pixel pitch | Binnen P1.9 / P2.6 / P3.9 · Buiten P2.9 / P3.9 | P2.6 / P2.97 / P3.91 / P4.81 | P3.91 |
| Piekhelderheid | Binnen 600–800 nits · Buiten 4.000–4.500 nits | 4.000–4.500 nits | 4.500 nits |
| Verversingssnelheid | ≥3.840 Hz | ≥3.840 Hz (tot 7.680 Hz) | 7.680 Hz |
| Kastgewicht | ≤7 kg (500×500) / ≤14 kg (500×1000) | 8 kg (500×500) / 14 kg (500×1000) | 13 kg (500×1000) |
| Kastformaat | 500×500 / 500×1000 mm | 500×500 / 500×1000 mm | 500×500 / 500×1000 mm |
| Bescherming | Binnen IP40 · Buiten IP54 (voor- en achterzijde) | IP65 voor / IP54 achter | IP65 voor / IP54 achter |
| Curvatuur | -10° tot +15° | -10° tot +15° | — |
| Europese voorraad | Bevestig voorraad voor de geoffreerde configuratie en data | Bevestig voorraad voor de geoffreerde configuratie en data | Bevestig bestelroute en gedateerd leverschema |
| Beste keuze voor | Bedrijfs- en tentoonstellingspodia | Outdoortouring en festivals | Concerten, festivals en stadsevenementen |
De tabel behoudt de gepubliceerde productreferenties voor vergelijking. Bevestig de exacte pitch, cabinetmaat, specificaties en bestelbeschikbaarheid aan de hand van een gedateerde offerte en datasheet; draag de waarden van één configuratie niet over naar elke optie. Vermeldingen met “—” hebben hier geen waarde.
Kastgewicht bepaalt hoeveel mensen nodig zijn om de wand op te bouwen, en hoeveel belasting het hijsmateriaal moet dragen. Bij een krappe festivalwisseling vertaalt beide zich direct in opbouwuren.
Als rekenvoorbeeld: een muur van 60 m² opgebouwd uit cabinets van 500×500 mm gebruikt 240 cabinets. Bij aangenomen cabinetgewichten van 7 kg en 8 kg zijn de subtotalen 1.680 kg en 1.920 kg, een verschil van 240 kg. Dit zijn alleen cabinetcijfers: tel rigging, supports, besturing, bekabeling en andere opgehangen apparatuur mee voordat je het goedgekeurde lasthplan controleert. Het verschil bepaalt op zichzelf niet de crewgrootte.
De gepubliceerde gewichten per kast van de platforms die in deze gids worden vergeleken, staan in de vergelijkingstabel hierboven.
Het volgende beslissingskader kan worden toegepast voordat een offerte wordt aangevraagd:
Stap 1: Bepaal de minimale kijkafstand
Meet de afstand vanaf de dichtstbijzijnde stoel en elke geplande camerapositie tot het scherm. Gebruik die posities om de werkelijke content en het camerabeeld op de kandidaten te beoordelen; zet meters niet direct om in een maximaal acceptabele pitch in millimeters. Leg de kleinste tekst, native muurpixels en lens-/kadervereisten vast met de leverancier.
Stap 2: Beoordeel de omgevingslichtomstandigheden
Dezelfde wand kan op één evenementdag twee van deze omstandigheden tegenkomen, daarom moet de helderste omstandigheid, niet de typische, de helderheidsklasse bepalen.
Stap 3: Bevestig de vereiste verversingssnelheid
Bevestig refresh- en scaninstellingen met de leverancier en test daarna de volledige camera-opstelling. De modeltabel vermeldt gepubliceerde frequenties, maar noch 1.920 Hz noch 3.840 Hz is een universele acceptatiedrempel voor elk publiek of elke camera. Houd het cameraplan bij de technische briefing.
Stap 4: Bereken de gewichtsruimte
Vraag het verantwoordelijke riggingteam om de bruikbare lastruimte in de voorgestelde overspanning en configuratie, na aftrek van andere apparatuur. Vergelijk de volledige belasting van het displaysysteem, niet alleen de kg/m² van het cabinet, met dat goedgekeurde plan voordat je panelen kiest.
Stap 5: Kastformaat en boogcompatibiliteit
Bevestig beschikbaarheid van cabinetmaten, caseverpakking, sloten en compatibiliteit van reservedelen afzonderlijk voor elk platform. Een gedeelde nominale cabinetmaat betekent niet dat onderdelen of aansluitingen uitwisselbaar zijn.
Stap 6: Vraag het technische gegevensblad aan
Een specificatieblad met geverifieerde helderheid, verversingssnelheid, gewicht en kastafmetingen zou een verplicht onderdeel moeten zijn van elke inkoop van verhuur-LED-schermen. Vraag het aan als onderdeel van de offerte, en beschouw een leverancier die weigert er een te verstrekken als een signaal dat nader onderzoek verdient.
Vergelijking van verhuur-LED-schermen draait om vijf meetbare parameters: pixel pitch, kijkafstand, helderheid, verversingssnelheid en gewicht. Een nauwkeurige beoordeling van deze vijf specificaties lost de meerderheid van de selectiebeslissingen op.
Om specifieke configuraties te vergelijken met je evenementvereisten, vraag een consult aan bij het team van Chipshow voor een specificatiegerichte offerte met geverifieerde datasheets en actuele EU-levertijden.
V1: Hoe beïnvloedt de verversingssnelheid cameraopnames?
Test de voorgestelde muur met de productiecamera en instellingen die voor het evenement worden gebruikt. Beoordeel banding, flicker en moiré in het beeldmateriaal onder de geplande helderheids- en shotomstandigheden; het gepubliceerde refreshrate-getal alleen is geen camera-acceptatieresultaat.
V2: Hoeveel verschil maakt kastgewicht binnen een verhuurvloot?
Een lager cabinetgewicht verandert het subtotaal van de cabinetbelasting, maar de crew- en transportplanning hangt ook af van cabinetmaat, cases, hanteringsroutes, rigging en werkmethoden. Vergelijk de volledige opbouw- en transportomvang; de tabel is een productreferentie, geen personeelsgarantie.
V3: Welke EU-conformiteitsdocumentatie is vereist bij het inzetten van LED-schermen op Europese locaties?
Vraag de locatie en het inkoopteam welke documenten van toepassing zijn op de exacte apparatuur en installatie. Vraag de bijbehorende verklaringen, testrapporten en gegevens van de verantwoordelijke leverancier bij de offerte. Ga er niet van uit dat een algemeen compliancepakket geschiktheid voor elke locatie of elk contract aantoont.
V4: Welke verhuur-LED-schermen worden uit Europese voorraad geleverd?
Vraag Chipshow om een gedateerde voorraad- en leveringsbevestiging voor de exacte pitch, cabinetformaat en hoeveelheid. Bevestig beschikbare reservedelen en de vereiste documenten bij de bestelling; een bestaande productvermelding is geen reservering voor een evenementdatum.
V5: Welke pitch moet ik kiezen voor een gemengde indoor- en outdoorvoorraad?
Voor vloten die zowel corporate werk op korte afstand als buitenpodia bedienen, dekt het C-Shine Plus-platform het breedste bereik, met indoor P1.9, P2.6 en P3.9 en outdoor P2.9 en P3.9 in één kastfamilie. Door het te combineren met C-Rock Outdoor wordt de outdoordekking uitgebreid tot P4.81 voor grote festivalpodia.
V6: Kunnen de verhuur-LED-panelen buiten worden gebruikt in het Europese klimaat?
De tabel onderscheidt de vermelde voor- en achterzijde-specificaties voor de modelreferenties. Stem de volledige behuizing, kabeldoorvoeren en installatie af op de blootstelling van het evenement en de toegestane omstandigheden van de leverancier. Een IP-label alleen keurt een volledig blootgesteld podium niet goed; bevestig temperatuur, drainage en het weerbedieningsplan.
Klaar om je display te bepalen? De LED-schermkiezer leidt je in één keer door kijkafstand, formaat en lay-out.
Koppel echte locaties aan merkklare ervaringen
Ontworpen voor:
- Bereik voetgangers en nabij verkeer met leesbare advertenties op compacte stedelijke locaties.
- Balanceer vereiste helderheid met energieverbruik en de omliggende architectuur.
Kenmerken: Keuze van pixelafstand · Architecturale integratie · Balans tussen helderheid & energie
Toepassen op: Stedelijke DOOH · Vastgoedadvertentieschermen · Gebouwfaçades
Ontworpen voor:
- Toon advertenties, informatie en branded content duidelijk in indoor commerciële en openbare ruimtes.
- Behoud kleur en contrast op korte afstand en over brede interieurzichlijnen.
Kenmerken: Fijne pixelafstand · Kleurconsistentie · Brede kijkhoeken
Toepassen op: Atria van winkelcentra · Transportknooppunten · Controlekamers
Ontworpen voor:
- Configureer outdoor schermen rond kleine en middelgrote podia, locaties en publieksindelingen.
- Versnel wisselingen tussen verschillende locaties, podiumindelingen en evenementvereisten.
Kenmerken: IP65-bescherming · Flexibel splitsen · Efficiënt hanteren
Toepassen op: Outdoor festivals · Regionale concerten · Brandactivations
Ontworpen voor:
- Geef toeschouwers duidelijk zicht op scores, herhalingen en sponsorcontent in de hele locatie.
- Houd rekening met brede zithoeken, blootstelling aan buiten en routinematige servicevereisten.
Kenmerken: Brede kijkhoeken · Outdoor stabiliteit · Onderhoudstoegang
Toepassen op: Stadionomtrekken · Scoreborden & videoschermen · Outdoor fan zones
Ontworpen voor:
- Bied duidelijk zicht op songteksten, dienstinhoud en live video vanaf verschillende zitposities.
- Integreer stille LED-displays in bestaande interieurs zonder te concurreren met hun architecturale karakter.
Kenmerken: Hoog contrast · Stille werking · Architecturale integratie
Toepassen op: Historische kerken · Moderne heiligdommen · Multireligieuze centra
Ontworpen voor:
- Verbeter weergave op korte afstand van presentaties, gedeelde data en externe deelnemers.
- Beperk visuele glare en bedrijfsgeluid in vergader- en onderwijsruimtes.
Kenmerken: Fijne pixelafstand · Opties met weinig glare · Stille werking
Toepassen op: Boardrooms · Collegezalen · Trainingsruimtes
Ontworpen voor:
- Trek aandacht vanaf het trottoir terwijl de zichtbaarheid van merchandise binnen behouden blijft.
- Combineer zichtbaarheid bij daglicht, transparantie en een nette pasvorm rond bestaande winkelpuien.
Kenmerken: Zichtbaarheid bij daglicht · Hoge transparantie · Integratie in winkelpui
Toepassen op: Winkelpuien in winkelstraten · Ingangen van winkelcentra · Etalages van warenhuizen
Retail-LED voor EU-winkelcentra, flagship stores en luxe boetieks. Slanke diepte past bij bestaande retailarchitectuur; EMC Class B voor gemengd gebruikte ruimtes.
Tenderconform?Wij beschikken over volledige CPR-certificering (Nr. 2531-CPR-CSC10059). Neem contact met ons op voor projectspecifieke engineering- en compliantiedocumentatie.
Doelgerichte platforms voor iconische momenten
P3.91
500×500 mm (module)
Geïntegreerde modulestructuur
Flexibele frame-installatie
Onderhoud aan voor- & achterzijde
Voorraad in Nederlands warehouse
P1.25 tot P4.0
640 × 480 × 70 mm (native 4:3)
Kunst als het uit staat, display als het aan staat
Op maat gemaakte tactiele oppervlaktestructuren
Antireflecterende matte afwerking
100% vlakke wandmontage
P2.6 / P2.9 / P3.9 / P4.8
500×500 mm / 500×1000 mm
Windbestendige beugel
IP65-bescherming aan voorzijde
Tour-ready antivibratiestructuur
COB: P1.53 / P1.86
640 × 480 × 70 mm (native 4:3)
Geavanceerde COB-botsbescherming
Diep zwart, hoog contrast
Native 4:3 LCD-retrofit
100% onderhoud vanaf voorzijde
P2.0 / P2.5 / P3.0 / P4.0 (SMD)
640 × 480 × 70 mm
Ultralicht magnesium (7,5 kg)
Energiezuinig & ventilatorloos
100% onderhoud vanaf voorzijde
Lokale EU-warehousevoorraad
P3.91 / P4.81 / P6.25
750×1200 / 1000×1500 mm
Installatie zonder boren
80% transparant
Zelfstandige voet
Cloud-synchronisatiebediening
P3.91 / P4.81 / P6.25 / P10.4
Tot 90%
90% doorkijkontwerp
5 kg/㎡ erfgoedveilig
0 dB & ESG-conform
Verhoog DOOH-omzet
Indoor (P1.9/2.6/3.9) | Outdoor (P2.9/3.9)
≤7 kg (500x500) / ≤14 kg (500x1000), 81 mm dik
Mechanica: 45° gesneden kasten voor 90° hoeken & curvevergrendelingen (-10° tot +15°)
Verversingssnelheid: ≥3840 Hz voor flikkervrije visuals
P1.9 / P2.6 / P2.9 / P3.9
500x500mm / 500x1000mm
8 kg, door één persoon te hanteren
Optionele 7.680 Hz verversing
Geïntegreerde ESG-efficiëntie
P8 (8 mm)
1280 × 900 × 100 mm
Spelerveilig zacht masker
1280 mm snelle montageframe
≥3840 Hz broadcast-ready
Combineerbare helderheidsopties
P2.5
640 × 2025 × 475 mm (vloerstaand)
ErP-conforme efficiëntie
EMC Class B gecertificeerd
Kwaliteit rechtstreeks van de fabriek
Cloud-clustersynergie
P0.78 / P0.93 / P1.25 / P1.56
600 × 337,5 × 38 mm
10 jaar onderdelenbeschikbaarheid
Duurzame repareerbare COB
Ventilatorloze stille werking
MIP/COB hybride optie
P1.86 / P2.5 (SMD)
640 × 480 × 70 mm (native 4:3)
Kosteneffectieve professionele keuze
Energiezuinige werking
Precisie-diecast aluminium
Native 4:3 LCD-retrofit
P2.6 / P2.9
500×500 mm
±30° extreme curvevergrendelingen
Zachte PCB voor gladde cilinders
Combineren met rechte modules
Een-touch draai-ontgrendeling
P2.5 / P2.6 / P2.97 / P3.91
1000/750/500(B) × 250(H) mm
Ultrabreed lintformaat
Naadloze 90° pijleromwikkeling
Vlakke wandmontage
Eenvoudige gecentraliseerde bediening
P3.1 / P3.8
470 × 900 mm / 670 × 1300 mm
7.000 nits, zichtbaar in zonlicht
IP65, bestand tegen alle weersomstandigheden
Magnesiumlegering constructie
Smart clusterbesturing
P4 – P16 (SMD/ICE/DIP opties)
960×960 mm (standaard)
Tot 14.000 nits
30% energiebesparing
25kg magnesiumconstructie
Service aan voor- & achterzijde
3,91 mm
1000×1000×83,75 mm
20kg aerospace wendbaarheid
6000 nits, zichtbaar in zonlicht
40% snellere opstelling
IP65 bescherming tegen alle weersomstandigheden
8,93 mm
1000×1000×83,75 mm
65% airflow-transparantie
12,5kg ultralicht frame
Windbestendige veiligheid
IP65 bescherming tegen alle weersomstandigheden
P4 / P5 / P6.67
560×960×95 mm (P4/P6.67) | 600×960×95 mm (P5)
Minimale buitenradius 382 mm
Naadloze 90° hoekverbinding
Dubbel onderhoud aan voor- & achterzijde
Geen kleurzweem bij laag grijs
P4 / P5 / P6.67 / P10
640×320 mm (module)
Geïntegreerde module zonder kast
75 mm dunne wandmontage
Service aan voor- & achterzijde
EU-voorraad & CE-goedgekeurd
P15.6 / P16 / P25 (DIP hooghelder)
Variabele architecturale configuraties
Energiebesparing zonder airconditioning
<23 kg/m² historische retrofit
7.000 nits / nachtdimming
Toegang aan voor- & achterzijde
P4 – P16 (SMD & DIP opties)
640×960 / 960×960 / 1280×960 mm
Op maat gemaakt DOOH-platform
Eco-efficiënte werking
Slanke architecturale pasvorm
Gemaakt voor EU-normen